Misja

Od 60 lat budujemy miasta. Nasze doświadczenie to nasza marka i zobowiązanie do dalszego działania według najwyższych norm i najnowocześniejszych metod.

Nieustannie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w procesach zarządzania i realizacji obiektów.

Jesteśmy rzetelną firmą, która może się pochwalić pracą na czas. Przykładamy wagę do zadowolenia inwestora, pamiętając, że szybciej skończone prace to oszczędności dla obu stron. Staramy się być również fachowym doradcą inwestora w całym procesie budowlanym.

Od 60 lat zatrudniamy pracowników budowlanych, a dobrej jakości praca i niewielka rotacja w zespole to nasze powody do dumy. Wiemy, ile znaczy dobry pracownik, dlatego zależy nam na zadowoleniu tych, którzy fizycznie budują sukces firmy. Czujemy się odpowiedzialni za losy naszych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za losy naszych pracowników i dbamy o ich satysfakcję z pracy. Firmę tworzą ludzie, dla których budownictwo jest pasją.

Twierdzimy, że nasz sukces jest zobowiązaniem względem lokalnej społeczności, dlatego angażujemy się w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Historia

Początki firmy sięgają roku 1960. Początkowo firma pod nazwą „Roboty Budowlano-Remontowe A. Piaskowski” zatrudniała kilkanaście osób i świadczyła swoje usługi szkołom, służbie zdrowia oraz jako podwykonawca większych podmiotów.

Znaczący rozwój firmy nastąpił w 1987 roku. Wtedy to nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę cywilną pod nazwą „Zakład Remontowo-Budowlany A. Piaskowski i E. Grzegorz”.

Lata ’90 to okres prężnego rozwoju. Dzięki orientacji na klienta spółka potrafiła łatwo odnaleźć się w nowych realiach i z powodzeniem realizować swoje zadania. W roku 1997 przedsiębiorstwo umocniło swój kapitał i przyjęło formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, pod obecną nazwą Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka”. Spółka zatrudniała w tym czasie ok. 40 osób. Dzisiaj zatrudniamy około 70 osób, a plany rozwojowe zakładają dalszy stabilny wzrost i umacnianie pozycji rynkowej.

Nagrody

W ciągu naszej 60-letniej działalności zdobyliśmy ponad 100 nagród i wyróżnień. Chwalimy się niektórymi z nich.

Zakres robót

  • Stany surowe budynków
  • Roboty wykończeniowe pod klucz
  • Przebudowy istniejących budynków
  • Termomodernizacje
  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje sanitarne
  • Sieci zewnętrzne
  • Roboty ziemne
  • Roboty drogowe

JESTEŚMY BENEFICJENTAMI

Tytuł projektu:
Dotacja na kapitał obrotowy dla Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego A.Piaskowski i spółka Sp. z o.o. w ramach działania 3.4 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”

Cel projektu:
Utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa, dotacja finansująca kapitał obrotowy w związku z COVID 19

Beneficjent:
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i spółka Sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane
PRB „A. Piaskowski i S-ka” Sp. z o.o.

ul. Chopina 14
41-300, Dąbrowa Górnicza

262 34 28

biuro@piaskowski.pl

NIP 629-19-08-663, REGON 273511418
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice -Wschód w Katowicach – Wydział VIII Gospodarczy KRS 0000106774
Wysokość kapitału zakładowego: 60 tys. zł

Odwiedź nasze biuro: