Piaskowski i Spółka

O FIRMIE

Budujemy miasta od 1960. Nasze doświadczenie to nasza marka i zobowiązanie do działania według najwyższych norm.
Idziemy z duchem czasu i w pracy posługujemy się tylko najnowocześniejszymi metodami.
kalendarz
ISTNIEJEMY OD 1960 roku
i3
WIĘCEJ NIŻ 100 NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ
i4
TERMINOWE REALIZACJE
zespół Piaskowski i spółka

Misja

Od 60 lat budujemy miasta. Nasze doświadczenie to nasza marka i zobowiązanie do dalszego działania według najwyższych norm i najnowocześniejszych metod.

Nieustannie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w procesach zarządzania i realizacji obiektów.

Jesteśmy rzetelną firmą, która może się pochwalić pracą na czas. Przykładamy wagę do zadowolenia inwestora, pamiętając, że szybciej skończone prace to oszczędności dla obu stron. Staramy się być również fachowym doradcą inwestora w całym procesie budowlanym.

Od 60 lat zatrudniamy pracowników budowlanych, a dobrej jakości praca i niewielka rotacja w zespole to nasze powody do dumy. Wiemy, ile znaczy dobry pracownik, dlatego zależy nam na zadowoleniu tych, którzy fizycznie budują sukces firmy. Czujemy się odpowiedzialni za losy naszych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za losy naszych pracowników i dbamy o ich satysfakcję z pracy. Firmę tworzą ludzie, dla których budownictwo jest pasją.

Twierdzimy, że nasz sukces jest zobowiązaniem względem lokalnej społeczności, dlatego angażujemy się w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.

Historia

Firma została założona w 1960 roku pod nazwą „Roboty Budowlano-Remontowe A. Piaskowski”, a w roku 1987 nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę cywilną „Zakład Budowlano-Remontowy A. Piaskowski i E. Grzegorz”.

Lata dziewięćdziesiąte to prężny rozwój firmy, pozyskanie marki solidnego wykonawcy oraz nowych klientów. Prace budowlane na terenie całego kraju, a do głównych zleceniodawców należał Narodowy Bank Polski w Warszawie oraz Śląska Akademia Medyczna w Zabrzu.

W 1997 roku firma została przekształcona i do dnia dzisiejszego funkcjonuje pod nazwą Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „A. Piaskowski i Spółka” Spółka z o.o.

Ponad 60 lat na rynku to gwarancja potężnego doświadczenia. Wyspecjalizowaliśmy się w wykonawstwie robót ogólnobudowlanych o wysokim standardzie wykończenia „pod klucz”. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały, jesteśmy elastyczni na potrzeby i sugestie wymagających inwestorów, śledzimy nowinki techniczne.

Zaufanie

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, której możesz zaufać i powierzyć nawet najbardziej ambitny projekt. Cechuje nas terminowość i najwyższa jakość robót. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną oraz fachowców o najwyższych kwalifikacjach. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy.

Zaufali nam inwestorzy biznesowi, samorządy czy instytucje skarbu państwa.

Nagrody

W ciągu naszej 60-letniej działalności zdobyliśmy ponad 100 nagród i wyróżnień. Chwalimy się niektórymi z nich.

Zakres robót

01
Stany surowe budynków
02
Roboty wykończeniowe pod klucz
03
Przebudowy istniejących budynków
04
Termomodernizacje
05
Instalacje elektryczne
06
Instalacje sanitarne
07
Sieci zewnętrzne
08
Roboty ziemne
09
Roboty drogowe

Naszymi głównymi dostawcami są:

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this